NETME Centre

Centrum nových technologií pro strojírenství

Pozvánka na přednášku Dr. Grahama Wigleyho z Loughborough University

28. dubna 2015

Doplňující informace k přednášce:

ABSTRACT

Přednáška bude vedena v anglickém jazyce a bude se konat na Odboru termomechaniky a techniky prostředí, Energetickém ústavu Fakulty strojního inženýrství Vysokého učení technického v Brně, místnost A2/311, Technická 2, Brno.

Po přednášce bude následovat exkurze do laboratoří s praktickou ukázkou prezentovaných experimentálních metod (PIV, LDA, PDA) a s aplikací na konkrétní problémy mechaniky tekutin. Přednáška včetně exkurze bude trvat 2 - 3 hodiny.

Přednášky jsou určeny pro studenty, akademické pracovníky i zájemce z průmyslu o danou problematiku.

Zájemci nechť se ozvou na: jedelsky@fme.vutbr.cz, počet míst je omezený.

 

Informace o přednášejícím:

Dr. Wigley se věnuje vývoji laserových diagnostických a měřicích metod a jejich aplikacím v mechanice tekutin. Přes 30 let se zabývá studiem proudění ve spalovacích motorech a výzkumem jejich vstřikovacích systémů. V současnosti je Visiting Research Fellow, Department of Aeronautical and Automotive Engineering, Loughborough University, UK.

 

Centrum bylo vybudováno z finančních prostředků Operačního programu Výzkum a vývoj pro inovace v rámci projektu NETME Centre (Nové technologie pro strojírenství),
Reg. č.: CZ.1.05/2.1.00/01.0002 a podporovaného v navazující fázi udržitelnosti prostřednictvím projektu NETME Centre PLUS (LO1202) za finančního přispění
Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy v rámci účelové podpory programu “Národní program udržitelnosti I

© 2020 – Fakulta strojního inženýrstvíVysoké učení technické v Brně